Hakkımızda

Firmamız, yıllardır kombine proje taşıması organizasyonunu yapmaktadır. Sahip olduğumuz, C2 yetki belgesiyle nakliye organizatörlüğü gücümüzü de arttırmış bulunmaktayız. Avrupa’nın dev firmaları olan müşterilerimizin çoğu kuruluşumuzdan itibaren bizimle birlikte çalışmaktadır. Nakliye sektöründe oluşan tün yenilikler ve değişiklikler, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, bilgi çağına uygun şekilde değerlendirilmektedir.

paper, business, finance

Firma Profilimiz

Gürcistan Kargo, kaliteyi hedeflemiş müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, teknolojiyi benimsemiş ekipmanlar ve uzman kadrolarıyla daha ekonomik, daha hızlı ve esnek operasyon kabiliyetiyle, istenilen zamanda ve yerde koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürmektedir. Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Gürcistan Kargo, artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir “Lojistik Çözüm Ortağı” konumuna gelmiştir. Çalışılan firmalar da Gürcistan Kargo için müşteri değil “iş ortağı” ya da “partner”dir. “Müşteri İlişkileri Yönetimi” ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Gürcistan Kargo, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni kendine ilke edinmiştir. Gürcistan Kargo olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini Gürcistan Kargo ailesinin bir üyesi olarak görmeleri ve Gürcistan Kargo ‘dan sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. Firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.

Sizinle çalışmak için çok heyecanlıyız…

Gürcistan Kargo

Misyon

Vizyonumuz; hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan, alanında lider bir kuruluş olmaktır.

Vizyon

Her müşterisini is ortağı olarak kabul eden Gürcistan Kargo, sürekli gelişmeye dayalı kalite yönetimi anlayışıyla müşterilerine hatası

Değerlerimiz